Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2018


ExpoWELDING 2018

Zapraszamy do udziału w zbliżającej się edycji Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING 2018 organizowanych w dniach 16-18 października 2018r. w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia.  W tegorocznej edycji wydarzenia weźmie udział ponad 180 Wystawców z 18 krajów, przedstawiając ofertę ponad 260 światowych marek. Polskie Towarzystwo Spawalnicze tradycyjnie sprawuje Patronat nad targami.

Równolegle w tym samym czasie odbędzie się 60. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza „Spawalnictwo w dobie przemysłu 4.0” organizowana przez Instytut Spawalnictwa. 

Tegoroczną nowością Targów ExpoWELDING 2018 będzie „Projekt Spawanie 4.0”, który  ma na celu prezentację pionierskich i innowacyjnych technologii oraz produktów z zakresu branży spawalniczej,  stworzonych z myślą o koncepcji fabryki przyszłości i szeroko rozumianego Przemysłu 4.0. W ramach Targów ExpoWELDING 2018 na specjalnie utworzonej strefie pokazowej zaproszone instytucje i firmy branżowe zaprezentują własne rozwiązania oraz wdrożenia koncepcji Przemysłu 4.0 w procesach produkcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem branży spawalniczej.

 

Szersze informacje dostępne są pod adresem www.expowelding.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału.